kızlarla sohbet
mobil sohbet
Sohbetci Mobil Okey Sohbet Odaları

Mobil Okey Oyna

Okey Arkadaşını Bul.

seviyeli sohbet
Sohbetci Mobil Okey Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Et

Seviyeli sohbet et.

canlı sohbet
Sohbetci Mobil Okey Sohbet Odaları

Canlı Müzik Dinle

Anlık sohbete eriş.

RaDYo Player Yükleniyor...
DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Z-Okey Yeni Mobil Okey

Z-Okey Yeni Mobil Okey
22.12.2018
3.892
A+
A-


Z Okey Mobil Okey SekerShell Projesi
mobil zokey, z okey
Okeylisans olarak; 2013 yılından buyana online okey yazılımlarını kiralamak adına hizmet sağlamaktayız, alt yapı kodlaması tamamen bize ait olmayan, java ile hazırlanmış online okey oyunları gelişen teknolojiye uyumlu olmaması nedeniyle (mobil uyumluluk, tarayıcı giriş problemleri gibi vb.) bir çok sorun veya problemler söz konusu olmaya başladığı an itibariyle Okeylisans olarak harakete geçtik!

Mühendislerimiz tarafından alt yapısı tamamen bize ait olan, yeni teknoloji ve modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmış ve test aşamaları tamamlanmış HTML5 + Mobil Uyumlu zOkey Online okey yazılımını sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

zOkey Online okey yazılımı arka plan kodlaması nodeJS, Bootstrap veya benzeri hazır kütüphaneler kullanılmadan, C++ kodlaması kullanılarak HTML5 ve Mobil uyumlu hale getirilmiştir. Her boyuta göre otomatik yerleşmekte olan zOkey okey oyunu bu sayede akıllı cihazlar veya bilgisayar üzerinden sorunsuz bir şekilde okey oynayabilirsiniz.
Z Okey, Zokey
%99 Tarayıcı Uyumluluğu HTML5 ve Mobil Uyumlu Oyun içi Admin Paneli iFrame veya PHP üzerinden çalıştırabilir. ve dahası!


ZOkey Genel Özellikler
HTML5/ Mobil Uyumlu Okey!
Okey severlerin, zamanlarının büyük bir kısmını online oyunlar ile geçirmeleri adına Zokey yazılımın mobilden erişim seçeneği de mevcuttur. Mobil cihazlar ile uyumlu olduğundan dolayı giriş yapma aşamasında bir sorun yaşanmaz.

Genel ve Özel Sohbet Seçeneği
Zokey yazılımı içerisinde hem lobi hem de özel sohbet imkanı vardır. Okey oynarken diğer katılımcılar ile sohbet etmek, zamanın en iyi şekilde değerlendirilebilmesi açısından avantajlıdır. Ayrıca Sohbet için puan sınırlandırması yapabilirsiniz.

Geliştirebilir CSS Alt Yapısı
ZOkey okey yazılımı geliştirebilir css alt yapısına sahiptir, Okey görünümü içinde bir çok alanı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kayıt / Misafir Oyuncu Özelliği
Okey oyununza kullanıcılar ister kayıt olarak giriş yapabilir veya misafir oyuncu seçeneği ile misafir oyuncu olarak giriş yapabilirler (Misafir oyuncular için konuşma ve masa işlemleri yasaktır, Misafir oyuncu seçeneğini isterseniz kapatabilirsiniz.)

Smiley Özelliği
Zokey yazılımı içerisinde smiley özelliği bulunur. Bu sayede genel ya da sohbet alanında birbirinden farklı smiley ifadeleri kullanarak keyifli sohbet etmek mümkündür. Okey oyunlarında sohbet ve diğer yarışmacılar ile etkileşim halinde olmak önemli olduğundan dolayı smiley özelliğinin bulunması kullanıcı sayısının artmasına destek verir.

Masa Ayarları
ZOkey yazılımı içerisinde masa ayarlarını kişiselleştirebilme özelliğinin olması, aktif oyun severler açısından yararlıdır. Renkli, eşli, göstergeli, sohbet açma veya kapama, izleyici açma veya kapama, bot sayısı, el sayısı gibi masa üzerindeki ayarları kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda güncelleyebilirler. Masa ayarlarının kişiselleştirilebilmesi, aktif kullanıcılarının hesaplarını istedikleri gibi değerlendirebilmeleri noktasında faydalıdır.

Masa Özellikleri
Masa kurucusu masanın ilk yönetimini gerçekleştirebilecek kişidir. Masa kurucusu oyun başlamadığı sürece oyunun ayarlarını değiştirebilir ve oyuncuları masadan atabilme/banlama hakkına sahiptir.

Profil Seçeneği
Kullanıcılarınız Ad, Ülke, Şehir, Doğum Tarihi bilgilerini tanımlayabilir, ve diğer kullanıcıların tanımlanan profil bilgilerini görebilirler, ayrıca şifre/mail değişiklik işlemi yapabilirler.

Ayarlar Seçeneği
Ayarlar seçeneğinde Kullanıcı Özel Mesaj, Davet, Ses, Radyo, Çift tık ile taş açma özelliğini açabilir veya kapatabilir.

Tam Ekran Özelliği
Tam ekran özelliği ile kullanıcılarınız okey oyununu tam ekran olarak oynayabilirler. (Sadece bilgisayar modunda çalışmaktadır.)

Radyo Özelliği
Okey oyununuz için radyo özelliği moduler olarak yüklenmiştir, her odanıza ayrı olarak farklı radyo URL tanımlaması yapabilirsiniz.

Salonları Listeleme
Kullanıcı Giriş ekranı sonrası mevcut salonları görebilir ve istediği salona giriş yapabilir veya giriş ekranı sonrası sadece belirlenen salona giriş yapabilir

Avatar Özelliği
Kullanıcı kayıt aşaması sonrası mevcut avatarları kullanabilir veya kendisi avatar yükleyebilir.

Radyo İstek Hattı
Okey oyununuz için radyo istek hattı moduler olarak yüklenmiştir, Radyo istek hattı özelliği sayesinde kullanıcılarınız istek parça talebinde bulunabilirler.

Gold Üyelik
Gold üyeler oyunlarda 2 kat puan kazanırlar, salon puan sınırlandırmalarından muaf olduğu gibi , salon kullanıcı sayısı limit dolduğu zaman %10’luk ekstra kapasite’den salon adminleri gibi yararlanabilirler ve Kullanıcı listesinde salon yönetici listesinin hemen altında görünürler.

Admin Panel Seçeneği
Okey admin paneli sayesinde her hangi farklı bir uygulama kullanmadan, okey oyununuz üzerinden admin panel işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Admin panel özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

iFrame Özelliği
iFrame özelliği sayesinde dilediğiniz web sayfasında, dilediğiniz alana okey oyununu istediğiniz boyut’da yerleştirebilirsiniz. (ZOkey Tüm boyutlara göre otomatik olarak konumlandırılmaktadır. minimum : 300px)

Salon Listesi / En iyi Oyuncular / Son Kayıt Olan Oyuncular
Okey oyunu giriş sayfası veya farklı bir alana, Salon Listesi / En iyi Oyuncular ve Son kayıt olan oyuncular istatistiksel bilgileri yansıtabilirsiniz.

Güvenlik Kod Özelliği
Dıştan gelebilcek saldırılara karşı tüm formlar güvenlik kodu ile korunmaktadır. (Güvenlik kod sayısı ve rengini admin panelden belirlenebilir ve güvenlik kodunun kaldırılması söz konusu değildir.)

Robot Özelliği
Robot özelliği sayesinde kullanıcılarınız en az 2 kişi ile oyun başlatabilirler, her masa için en fazla 2 robot oyuncu kullanabilirler.

Yetkilendirme
Site sahibi, Genel (Oyun operatörü, Oyun Admini, Oyun sahibi) ve Salon (Salon operatörü, Salon Admini, Salon sahibi) yetkilendirmesi yapabilir.

Puanlama
Her Oyuncunun puanı Lobi Kullanıcı listesinde görünür, Her oyuncuya ait Kazandığı, Oynadığı, Kaybettiği, Yarım bıraktığı ve kazanma yüzdesi profil (özel mesaj) alanında görünmektedir.


ZOkey Admin Panel Özellikleri
Admin İşlemleri
Admin silme/ekleme işlemleri ve tanımlanabilir özellikler

Nick Düzenle/Sil
Oda Düzenle
Spam Düzenle/Sil
Regex Spam Düzenle/Sil
Forbid (nick yasaklama) Düzenle/Sil
Gold Üyelik Ekle/Sil
Ban Atabilir
Banları Düzenle
Kullanıcı Susturma
Oda Ayarı Yapabilir
Düşük Puan Sıfırlayabilir
User Agent Görebilir
İp adresi Görebilir
Sunucu Komutu Uygulayabilir
Yetki Ekleyebilir
Kill Atabilir (Kullanıcı düşürebilir)
Sınırsız Ban Atabilir
Genel Mesaj Gönderebilir (Tüm odalara)
Geneli temizleyebilir
Oturma Süresi Verebilir
Komut Loglarını Görebiilir
Spam Loglarını Görebilir
Uzak Giriş Çıkışarı (Tüm odalara giriş çıkışları) Görebilir
Remote Logları Görebilir
Ban işlemleri (Genel/Salon Ban)
Bu bölümde atılan banlar tüm odalar veya salon için geçerlidir nick süreli yada süresiz banlaya bilirsinz.

Nick Arama
Ban Listesini Al
Yeni Ekle
Ban Sil
Ban (IP) İşemleri
Bu bölümde atılan banlar tüm odalar veya salon için geçerlidir. Ip adresini süreli yada süresiz banlaya bilirsiniz.

Ip Arama
Ban Listesini Al
Yeni Ekle
Ban Sil
Server Ayarları
Bu bölümde server ile ilgili ayarlar yapabilisiniz. Yapabileceğiniz değişiklikler şunlardır.

Ping Frekansı Süresü (sn)
Ping zaman Aşımı Süresi (sn)
Güvenlik Resmi Karakter Sayısı
Güvenlik Resmi Karakter Rengi
Aynı Mailden Kaç Adet Kayıt Olabilir
Operler için Max Ban Gün Sayısı
Adminler için Max Ban Gün Sayısı
Her Ipden aynı anda bağlanacak kişi sayısı
Kullanıcı Max Mesaj Uzunluğu
Admin Max Mesaj Uzunluğu
Nick zaman aşımı süresi (Gün Belirleyebilirsiniz.)
Login Kısmında Giriş Mesajı
Kayıtta Onay Modu
Misafir Girişi
Nicklerin ilk karakteri sayı olamaz
Nickler için en az bir karakter şart mı?
Salon Admini İşlemleri
Bu bölümde Tüm odaların adminlerini listeye bilir silebilir ve/veya düzenleyebilirsiniz.

Yetki Ekleyebilir
Banları Düzenleyebilir/Silebilir
Kill Atabilir
Ban Atabilir
Sınırsız Ban Atabilir
Oda Ayarı Yapabilir
Genel Mesaj Gönderebilir (Sadece bulunduğu odaya)
Geneli Açıp Kapatabilir
Geneli Temizleyebilir
Düşük Puan Sıfırlayabilir
Oturma Süresi Verebilir
İp adresi Görebilir
Komut Loglarını Görebilir
Spam Loglarını Görebilir
Forbid İşlemleri
Bu bölümde nick yasaklayabilir, yasaklanan nickleri listeyebilir, yasaklanan nick arayabilir,ekleye bilir ve silebilirsiniz

Nick arama
Forbis listesi Alma (yasaklanan nickleri listeleme)
Nick yasaklama
Yasakli nick silme
Spam İşlemleri
Bu bölümde nick yasaklayabilir, yasaklanan nickleri listeyebilir, yasaklanan nick arayabilir,ekleye bilir ve silebilirsiniz

Yasaklı kelime arama
Yasaklı kelime listeleme
Kelime ekleme
Kelime silme
Smtp Ayarları (Mail ayarları)
Bu bölümde dış mail server kullanarak mail gönderimi yapabilirsiniz.

Smtp Hostu
Smtp Kullanıcı Adı
Smtp Şifresi
Smtp Web Sitesi
Smtp Mail Başlığı
Smtp Portu
Smtp Auth Metodu
Mail yasaklama
Bu bölümde mail adresi yasaklaya bilir, listeleyebilr ve/veya yasaklı mail silebilirsiniz.

Yasaklı Mail Listesi AL
Yasaklı Mail Ekle
Yasaklı Mail Sil
Oda Ayaları
Bu bölümde başlıda oda ayarları yapabilirsinz. Değiştirebileceğiniz oda ayarları;

Oda Adı
Radyo URL
Oda Başlığı
Seo Linki
Lobide Giriş Çıkışları Göster
Lobide sadece Premium Üyeler Konuşabilir Açık/Kapalı
Lobi Sohbet Açık/Kapalı
Odaya Giriş Puanı
Minimum konuşma Puanı Lobi/Özel/Masa
Minimum Masa Açma puanı
Nick İşlemleri
Bu bölümde Nick işlemleri yapabilirsiniz.

Nick Arama
Mail ile Nick arama
Ad ile Nick arama
Soyad ile Nick arama
İp adresi ile Nick arama
Son Kayıt olan nickler
On Onaysız Nickler
Susturulmuş nickler
Düşmeyecek nickler
Nick Silme
Nick Onaylama
Nick Şifresi Değiştirme
Nick Değiştirme
Puan Değiştirme
Nick Banlama
İp adresi Banlama
Oyun Ayarları
Bu bölümde oyunla ilgili ayarlar yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz değişiklikler şunlardır.

Masa Puanları
Taş Atım Süresü
Geri Oturma Süresi (Nick oyundan düşünce Kaç dakika içinde geri aynı masaya oturabilsin?)
Oyunu Yarım Bırakana Atılacak Ban Dakikası
Masa Başlama Süresi (Dakika bazında)
Max Masa İzleyici Sayısı
Max (Kullanıcı) Masa İzleme Sayısı
Max (Admin) Masa İzleme Sayısı
Max (Kullanıcı) Satır Sayısı
Max (Admin Satır Sayısı)
Salon Admin Diğer Oda Log Yetki
Rakip Taş Koruması
Aynı IP’den Yan Yana Oturma Ayarı
Eşli Oyun Bot Koruması
Oyun Puan Kat Sayısı
Gold (Premium) İşlemler
Bu bölümde Gold üyeleri listeyebilir, Ekleyebilir yada Silebilirsiniz

Gold Üye Lisesi
Gold üye ekle
Gold üye sil
ve Dahası!

/server irc.ecefm.com Ece Kalbimizdesin Seni Unutmayacağiz
Sohbet | Ece Fm | Mobil | Mobil Sohbet Çet | Sohbet Odaları Çet | Mobil ArkadaşbuL Sitesi | Mobil Muhabbet Odaları | Chat | Mobil Sohbet Sitesi | Mobil Chat Odası | Sohbet Odaları Mobil | Mobil Sobbet Odaları | Sohbet Odaları | Sohbet Siteleri | Mobil Sohbet | Mobil Chat | Çet Sitesi | MobilCet | Mobil Muhabbet | Chat Mobil | Chat Odaları | Chat Muhabbet Mobi | Mobil Chat Siteleri | Mobil Radyo | IRC Mobile Network

Mobil Web Chat Mobil Sohbet Odaları Mobil Muhabbet Mobil Sohbet Mobil Chat Mobil Online Sohbet Mobil Cet Sohbet Mobil Sohbet Siteleri Mobil Muhabbet Siteleri Mobil Chat Sitesi Mobil Sohbet Sitesi Mobil Muhabbet Sitesi Mobil Chat Odası Mobil Sohbet Odası Mobil Muhabbet Odası Mobil Mobil Sohbet Odaları Mobil Chat Odaları Mobil Muhabbet Odaları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status